Erdogan oznámil parní model vozu – Parní auto na elektrický pohon se dostaly na trh v roce 2021

Před 27 lety byl poslední Turkish "Anadol" z pásky. Nyní nástupce má být postavena. Výhoda: Turecko již má silný automobilový průmysl.

Anadol A1 byl postaven v roce 1966-1975 ve spolupráci s Fordem. Nyní Turecko plánuje spolu s pěti společnostmi nového modelu automobilu
Anadol A1 byl postaven v roce 1966-1975 ve spolupráci s Fordem. Nyní Turecko plánuje spolu s pěti společnostmi nového modelu automobilu

Zdroj: EnginT CC-BY-SA-3.0 pomocí wiki commons & dpa / picture alliance

Istanbul - Není pochyb: Turecko je auto-mad národ - není pochyb o tom, kdo byl kdysi bojoval přes provoz v Istanbulu, Ankaře nebo Izmir. Vlastní Turkish auto značky Nicméně, tam byl v poslední době téměř 27 lety. V 60. letech se Turecko mělo několik typů značky "Anadol" uvedení na trh. Avšak výroba skončila v roce 1990.

Nyní se země chce pokračovat v této éry. Turecko bude opět podle státní Recep Tayyip Erdogan v roce 2021 produkované v zemi, nezávislý auto uvést na trh. Pro výrobu konsorcium pěti firem byl zodpovědný, turecký prezident řekl ve čtvrtek v Ankaře.

Ty byly považovány podle Anadolu Group, turecký-katarský společnost BMC holding Kiraca že Turkcell Group a Zorlu Holding. Erdogan řekl, že věří, že Turci raději auto, jakmile to bylo na trhu.

Turecko koupil práva Saab modelu

Nereálné plány nejsou - nový jeden. Již v roce 2015 potvrdila poté průmyslovou a současný ministr obrany Fikri Isik: Turecko koupil licence na 9-3 švédského vlastníka NEVS. V té době také oznámila, že bude vozidlo je elektrický vůz s prodlouženým doletem.

Turkish automobilový průmysl je v podstatě v dobré kondici. Sedm auto rostliny produkují jihovýchodně od Istanbulu a kolem Bursa. Zásoba infrastruktura je tedy k dispozici, stejně jako kvalifikovaní pracovníci. Téměř 1,5 milionu vozů produkoval zemi v roce 2016, z čehož však asi bylo vyvezeno ze tří čtvrtin.

Tyto vozy se budou vyrábět v Turecku

vyrábí v Gebze Honda kompaktní Civic v úspěšný zejména v Notchback variantě východní Evropy. Není daleko stojí turecký brod-Továrna ve firmě Kocaeli Spojených státech vyrábí užitková vozidla, jako je tranzit a Tourneo Courier. Od roku 2019 se Transit Custom je spustit jako hybridní plug-in od kapely zde. O něco dále na východ vyrábí v Izmit hyundai malý vůz i10 a i20 pro evropský trh. Toyota staví v blízké Sakaraya modelů Corolla, C-HR a rubu.

Bursa je druhý automobil "Hotspot" Turkey. Závod Tofas byla založena v roce 1968 turecké Koc Holding a italský Fiat skupiny. Hlavními aktuální modely jsou aktivity ve volném čase vozidla Doblo a Fiorino a jejich četné deriváty: Ram Promaster City, Opel Combo, Peugeot Bipper. produkoval další fiat Zde je nová kompaktní řada s Tipo, Tipo vozu a Aegea.

Kousek od závodu Tofas do jiných automobilek se usadili: Renault Zde vytváří Clio jako kombi a hatchback a sedan Fluence. odjíždí v Karsan OTOMOTIV hyundai také produkovat užitková vozidla H 350.

zdroj: M. Materiál v. dpa

Od této chvíle, zašleme naše nejlepší zprávy jednou denně přes Whatsapp a Insta. Zní to dobře? Pak čtěte zde, jak se můžete zaregistrovat. To trvá jen 2 minuty.

Like this post? Please share to your friends: