[Jak] Starší RNS 510 modely – Firmware Update FW5238

Chci vysvětlit, v tomto článku znovu, krok za krokem, jak si své staré RNS 510 (index A, B) bude aktualizovat firmware 5238 s cílem těžit z výhod. Pro aktuální verze FW nejsou interpretovány pro starší zařízení. Několik lidí na netu, ale dělali úsilí, aby tyto verze kompatibilní se staršími modely.

 

I bílá tady na začátku zdůraznit, že nejsem odpovědný za škody na RNA !!! Životnost vašeho RNS je sama ve svých rukou !!

 

Aktualizace systému RNS je ve skutečnosti není zcela neškodné. Pro některé to může být, neprochází aktualizace a prostřední z nich ulomí, že nelze spustit, protože nemá více FW. V tomto případě je to obvykle pomáhá vrátit se do posledního, povolený pro tuto verzi RNA. V případě indexu zařízení, které by bylo FW 1200.

 

Je také velmi důležité, když RNA Aktualizace nutně nabíječka Připojte baterii !! Motor nesmí být spuštěn během aktualizačního procesu! Upozorňujeme, že před tím, než se rozjede.

 

Také byste měli mít na paměti, že je formátován s aktualizací pevného disku a ztratil celý vaše data uložená na něm. Navi mapy jsou vymazány, které je třeba přeinstalovat později.

 

Zde je několik důležitých výhod, které tato aktualizace s sebou přináší:

  • RNS je rychlejší a stabilnější. Pokud mučení Pracujete pády nebo nechtěné restartuje během RNS -> aktualizace FW
  • Na displeji Climatronic je nyní na RNS podporovaných (pouze pro kontrolu klimatu jednotky 2. a 3. generace!)
  • Aktualizace přidává třetí oddílu na pevném disku, na kterém může být instalován POI. Více na konci článku
  • Hlasové ovládání je nyní podporována.
  • Uživatelské rozhraní je po aktualizaci mírně změnila (případně spadat pouze v každodenním provozu na)

 

Existuje více nových funkcí, ale ty jsou nejdůležitější první. Tak a teď bez okolků získáme čas na aktualizaci. Především máte stáhnout časy firmwaru. Což je často web, jednoduše googling časy poté.

 

 

Příští teprve čeká: Použití označte polotovary, žádné levné věci.

 

Zde je malý průvodce:

 

1. Všechny stáhnout a umístit jej do složky

2. Pozvat vás on-line CDBurnerXP dolů (freeware)

3. Spusťte program a klikněte na "Vypálit ISO Image"

4. Pak vyberte soubor .img a jednotku, ve které se nachází vaše prázdné. Potom se rychlost zápisu přes až 4-násobně. Není rychlejší! Pokud máte čas, můžete také zpomalit hoření.

5. Je-li CD nakonec spálil je lze extrahovat a jde k autu.

pack 6. Otevřete klíče od auta v kapse, otevřete kryt motoru a nabíjecí baterie Connect (důležité !!)

7. RNA vypínač, počkejte, dokud se zcela ramped.

8. Vložte CD, Navi stěžuje si možná nerozpozná CD. Pokud se tak stane, RNS vynulovat časy (klávesy obě šipky + i tlačítko)

8.1. V případě, že resetování nejde, zkuste vysunout tlačítko + Info tlačítko + tlačítko SETUP ve stavu spuštěno. Vynutí aktualizaci z disku CD-ROM.

9. Aktualizace je nyní třeba číst z CD. Pokyny zobrazené na sledování obrazovky

10. Aktualizace Start.

11. Po dokončení aktualizace se RNS samo o sobě restartuje a FW vysune CD.

12. Pokud se vy a vaši RNS naživu, pak vše dobře dopadlo! Blahopřejeme!

 

Zde je tip: Aktualizace trvá asi 1 hodinu, v níž RNA restartuje apprupt znovu, nebo, zvláště když brána Update, obrazovka je stále černá dlouhou dobu. To je normální! takže propadat panice! Stál jsem těsně před infarktem během aktualizace. Spustit nejvíce aktualizace a jít o jednu hodinu pryč :-)

 

Opět něco velmi důležité objasnit: Aktualizace vyžaduje hodně síly! tak prosím upnuta k nabíječce! Pokud během jedné hodiny váš RNA zbaveni elektřiny, a tak je aktualizace přerušena, může TRVALÉ dojít k poškození RNA s ním. Takže tady je hodně v sázce!

 

Dám vám jen bod k rizikům a aby jakákoliv zde bojí. Pro většinu aktualizace probíhá dobře. Já jen nechci, aby někdo přiběhne ke mě plakat a stěžovat, RNS je odpad, protože baterie je prázdný. Vaše potřeby se také nemusíte starat o automatickém Sichen off po 30 minutách, zatímco aktualizace je vystavena.

 

Desweitem Doporučuji vám, zatímco probíhá aktualizace ke studiu na následující stránce a místní videa důkladně. To vysvětluje, jak přivést na úspěšné aktualizaci POI se na RNA:

 

http://www.pocketnavigation.de/.../

 

 

 

Ano, pak můžu dělat nic jiného, ​​než popřát vám hodně štěstí! By měl být stále otevřené, jen zprávu a zeptejte se mě.

Like this post? Please share to your friends: