kontaktovat majitele vozidel pomocí štítku s poznávací značkou

Poté, co jsem se stále častěji v posledních měsících s předmětem v kontaktu, jsem se setkal s mnoha tipy, příležitosti a nápady. Tak jsem si myslel jsem si, že jsem vyplnit době psaní článku se zaměří na různé varianty dokonce na jednom místě. Tato první blog článek je určen pro jiné členy jako krátké plán na toto téma.

Tam by mohlo být mnoho různých důvodů, proč chcete komunikovat s majiteli vozidla nějak. Ale kde získat kontaktní údaje?

 

Takže držák identifikovat - mám na mysli adresu a tak - je obtížné nebo zahrnovat značné úsilí.

 

Klasické volby

 

Jeden by mohl mít pojištění vymyslel trik:

 

Zavoláte na jeho pojištění říká, a že vozidlo, které je zaparkovaný těsně před jednou políbil barvy vašeho nárazníku. Máte vlajku a chceme-li oslovit držitele. To by na "oponovat" Pojištění běh. Je právě stres.

 

o ohlašovna také odstraněny. Neboť zde platí zásada. Pokud jste měli štěstí a měl přítele tam, bylo by to, ale stále je to možné. Ale ne každý ví, koho úřadu přijímací. :-(

 

V opačném případě by to být pouze právnická záležitost - Advokátní / policie - pokud skutečný případ poškození existuje, dostanete tak určitě kontaktovat. Ale kdo chce nehodu ještě?

 

Pokud z nějakého jiného důvodu chcete mít kontaktní údaje, takže je velmi obtížné.

 

VUT v Brně

 

Existuje několik internetových stránek, kde je to možné. Tak aspoň tak daleko, že si můžete vyhledat SPZ - a pokud je hledaný známka registrováno -} můžete napsat zprávu, která se odešle do držáku. Já osobně vím, 5 z nich:

 

Deska flirtování (kfz.de) - zdarma

 

Jede bez registrace. na kterém můžete vyhledávat punc držel jednoduchý stranu. Zobrazí se na uložená data (pokud je k dispozici). Můžete také určit své vlastní charakteristiky a uživatelské jméno + e-mail. Je-li pak někdo hledal, dostane svůj rekord.

 

Mailacar.de - zdarma

 

Jede bez registrace. Zadáte značku a může odesílat zprávy do 255 znaků. To je uložena 7 dní. Dostane je na čase někoho z - pak dotykem. Nic víc a nic méně poskytuje tento web. Praktický - byť s překážkami.

 

Nummernschild.de - částečně svobodné

 

Registraci. Pro mě osobně požádal příliš mnoho osobních údajů při registraci - dokonce i telefonní číslo (pro ověření ... ...) Pokud jste zaregistrováni, můžete vytvořit profil vozidla, s až 4 obrazy, profily rychlosti, nebo prostě přestat poznávací značky vyhledávání nebo psát k nim. V průvodním dopise identifikátoru je zdarma. Pro některé činnosti platíte s mincemi. Máte nějaké mince zdarma získat více či méně unikátních věcí (např Register, vyplňte profil, nahrát obrázek a pozvat přátele (mince tam od té doby, ale jen pro ty, kdo pak se zaregistrovat). Je také možné hrát Mince s ostatními členy ,

 

V podstatě jen přistane poměrně rychle k bodu, kdy pozemek použití vždy stojí nějaké peníze. Osobně - - také najít místo matoucí a nějakým způsobem nemilující. A stránka design - no ok, je otázkou vkusu. Je také velmi podivné, že jste vidět žádné osobní údaje (jméno, e-mail, telefonní číslo, atd) více, hodně může změnit, protože poté, co byl zaregistrován - velmi užitečná zdarma.

 

pkw-flirt.de - zdarma

 

Registraci. Pokud se vám podařilo se zaregistrujete, můžete flirtovat s jinými identifikátory. Registr je komplikován skutečností, že „aplikace perform“ tlačítko často unanklickbar je (je text, překrývá). To je hloupost. Také, v závislosti na prohlížeči odlišné. Možnosti interakce jsou nízké. vizuálně nijak zvlášť apelovat na můj vkus. Musíte se podívat na zastávce.

 

platerate.com - zdarma

 

Registraci. Vizuální a výhodných podmínek mé oblíbené. Registrace vyžaduje pouze indikátor, e-mail a heslo. Po přihlášení můžete jít podívat na poznávací značky, a - stejně jako s ostatními také společné - se dostat do kontaktu. Dokonce i graficky v pohodě. Ostatní vozidla lze komentoval, ohodnocený a připojen k funkci přátelství. Také soukromá a veřejná nástěnka je přítomen. Profil vozidlo může obsahovat až 100 snímků - to je přiřazen profilu držáku. Můžete vytvořit libovolný počet vozidel. Celkově jsem najít místo velmi dobře promyšlené a chladný implementována.

 

Ale udělat sami, ale obraz na internetových stránkách zde zobrazené na toto téma!

 

závěr

 

V celku, existuje několik způsobů, jak se dostat do kontaktovat majitele vozidel - ty, které jsou vhodné spíše na skutečné problémy a jiní, kteří přicházejí, aby soukromé pasové důvodů nejpravděpodobnější otázka.

 

Pokud nepotřebujete plný kontakt na majitele vozidla skutečně naléhavé a pro dobrou věc, je možné pokusit takový portál. Pokud máte štěstí, že je přihlášen vyhledávané vlastnosti na jednom z těchto míst - pak to jde bez složité situaci, protože parafrázoval výše. Zbytek se musí rozhodnout sám.

 

Jak daleko je mi známo.

 

Doufám, že si představoval dobrý přehled. ?

 

pozdravy

Like this post? Please share to your friends: