Skoda Kodiaq GT kupé na bázi Kodiaq – Škoda hledá kapacity pro SUV-kupé

Čína dostane, Evropa by se to líbilo: 2018 poskytuje Škoda kupé na bázi SUV Kodiaq lety. Pro nás to přichází, když Skoda může lopata kapacitu pro stavbu.

Studie Škoda Vision-E: Elektrický model je o něco jemnější odkaz na designu kupé verze Škoda Kodiaq
Studie Škoda Vision-E: Elektrický model je o něco jemnější odkaz na designu kupé verze Škoda Kodiaq

Zdroj: Skoda

Mladá Boleslav - Dodává se vyvinula téměř připraven Kupé verze Škoda Kodiaq Také k nám? Zatím je jasné: Vůz, který bude kulatých 4,75 m dlouhý a Kodiaq GT je horký, činí její debut v roce 2018 v Číně. Zákazníci v Evropě jsou také určitě zájem v takovém autě, britský časopis „Autocar“ teď cituje generální ředitel Škoda Bernd Maier.

Ale dodává Maier: Bude stále diskutují, zda výrobní kapacita dostatečná v rámci koncernu VW, nabídnout kupé Škoda Kodiaq v Evropě. Nicméně, on byl optimistický, že můžeme najít „určitou schopnost v rámci skupiny“.

Pozadí: Skoda provozuje dvě automobilové závody v České republice, a to jak práce zastavit. SUV vyrábí značku v Kvasinách, tam běžet podél Kodiaq Superb, Seat Ateca a Škoda Karoq mimo linii. U dalšího modelu by se tam do současného plánu, žádné místo.

Jasně nad Superb

Škoda modely pro západní Evropě dosud nejsou importovány. Jediné non-český závod: Slovensko vytvořena pro Škoda, VW a Seat na Citigo / nahoru / Mii. V Indii, Rusku a Číně Škoda vyrábí pro místní trhy.

by určitě nemyslitelné dovážet jen velký Kodiaq GT z jedné z těchto zemí. Koneckonců, Kodiaq kupé bude Top model značky Škoda, by třídění cenu vysoko nad Superb. Zda zákazníci platit takové ceny se pro vozidlo Škoda? To by bylo s otevřeným koncem experiment.

Říká se, že Škoda hledá výrobní kapacity mimo evropských závodech koncernu VW, byl asi delší dobu. K dispozici především v Německu: Začátek v říjnu 2017 hlášeno českých médiích: VW plánování přemístit Superb z České Kvasinách rostlinu Passat Emden. To by vytvořilo prostor pro české Kodiaq kupé - ale také zhoršit stojí Superb.

zdroj: Autocar

Like this post? Please share to your friends: