Audi RS4 Avant (2018): Technická data, obrazy – Předchůdce jako model

Výměna válce proti Turbo: Nová Audi RS4 Avant V6 twin-turbo benzínový motor nahradí starý přirozeně aspirated V8. Více energie neexistuje, je to rychlejší stejně.

Audi RS4 Avant: Vůz stanice dostane V6 turbo s 450 hp
Audi RS4 Avant: Vůz stanice dostane V6 turbo s 450 hp

Zdroj: mobile.de

Frankfurt - Audi sahá až do počátku. A konečně, sportovní vůz RS4 jel hodně rychlosti s osmi válci a preferují. Ale když v roce 1999 první generace přišla na trh, dát V6 s dvěma turbodmychadly pod jeho kapotou. Základ pochází z slabší S4. Pro RS4 je revidován motor komplexně.

2017, tato historie opakuje: Opět klade V6 v RS4, opět přichází základnu bratříčka (Audi S4, 3,0 litru, 354 kW, 500 Nm). S druhým Turbo výkon stoupá až PS 450 a 600 Nm Točivého momentu. Pro dlouhou životnost kratší spojovací tyče snížení zhutnění. Kromě toho je kapacita klesne na 2,9 litrů. Takže nová RS4 nedostane vyšší výkon než jeho předchůdce, ale mnohem větší točivý moment.

Audi RS4 Avant: 4,1 sekund až 100, 280 tip

Samotná technika RS4 je téměř beze změny oproti Audi RS5 Samotná technika RS4 je téměř beze změny oproti Audi RS5 Zdroj: mobile.de To bylo v dohledu. V RS5 Audi nakonec pohání stejnou taktiku. Oba modely jsou technicky úzce souvisí. Pohony jsou ze současného „KoVOMo“ generace (skupina V-Otto motory). Váš výfukové potrubí sedět mezi hlavami válců. Odborníci nazývají „hot V“ jeden. To znamená, že výfukové plyny cesty jsou zkráceny na turbodmychadel, motor reaguje spontánně. Tyto manipulátory probíhat paralelně se jedna banka válec pohání Turbo.

Osmistupňovou automatickou převodovkou, výkon dosahuje všechna kola. Předchozí Audi upgrade ze sedmistupňovou převodovkou s dvojitou spojkou. Ale vysoký točivý moment turbo motor vydrží konvertor lepší. Volitelně je sportovní diferenciál pro zadní nápravu.

S 1.790 kg pohotovostní hmotnosti RS4 60 kg více než Audi RS5 převládá. Chůze na spotřebu a síly Sprint: Podle údajů z RS4 běží na 4,1 sekund do 100 a vstřikuje palivo 8,8 litrů na 100 kilometrů. RS5 pod ho nabízí 0,1 litru a 0,2 sekundy. Oba vozy běžet tempo 250 hrotu. Přirážka až 280 km / h.

Tloušťka pečení a oválné trubky

Audi RS4: Podívejte se do kokpitu Audi RS4: nahlédnout do kokpitu Zdroj: mobile.de pomocné služby a all-kola RS modely vždy získat širší tělo v Audi. Je RS4 také toto: podběhy jsou více vystaveny tři centimetry, než základní model. jsou přidány Velké Wraparound oválné koncovky výfuku a sedm milimetrů Snížení proti A4 se sportovním podvozkem. Za příplatek Audi nainstalován adaptivní odpružení, keramické brzdy a dynamické řízení.

Objednávky na nové RS4 Audi se brzy setkáme. začínají dodávky brzy 2018. Základní cena je 79,800 eur. První kontakt s veřejností tam na IAA ve Frankfurtu.

Like this post? Please share to your friends: