Mitsubishi Eclipse Cross (2017): Řízení zprávu, testovací data, ceny – EclipseCrossword: Takže jde mitsubishi životní styl SUV

S Outlander a Mitsubishi ASX má dvě chléb s máslem SUV. Nyní se značka chce být více agresivní. Začneme koncem roku 2017, Eclipse kříže. První jízda.

Mitsubishi Eclipse Cross (2017): Kompaktní SUV přilákat nové zákazníky a poskytují životní styl do popředí
Mitsubishi Eclipse Cross (2017): Kompaktní SUV přilákat nové zákazníky a poskytují životní styl do popředí

Zdroj: Mitsubishi Motors

Michael Specht

Barcelona - Těžko můžeme vypsat všechny, je tak hustě obydlený svět kompaktních SUV. Kdo chce vyniknout tam, musí se odváží něco. Například: Tsunehiro Kunimoto. Šéf designu na Mitsubishi vypracoval již dříve na Nissan Juke. Že už něco znamená. Ve svém novém zaměstnavateli Mitsubishi stojí od roku 2014 na základě smlouvy. Za prvé, on navrhl několik koncepčních vozů. Včetně dvou let uvedených v Ženevské XR PHEV II, poněkud šikmé druhu rodu kupé SUV.

Nyní je výrobní verze je připravena. Stále vypadá docela tendenční, zejména vzadu. Tento model je pojmenován EclipseCrossword a je dodáván s námi v lednu příštího roku na trhu. Chcete-li vidět auto bylo poprvé v březnu na autosalonu v Ženevě. EclipseCrossword být „průkopníkem nové generace vozidel,“ podle Mitsubishi.

No, tak! V budoucnu, japonská značka chce více zaměřit na SUV, a to čalounění trochu na životní styl, ale aniž by museli opustit své tradiční základní hodnoty. „V Evropě je 77 procent našich nejprodávanějších modelů SUV a pickupy,“ říká mluvčí společnosti Daniel Nacass, „a máme více než 80 let na všechna kola tradice.“

Zadní sedadlo v EclipseCrossword může posunout, a pak poskytuje prostor pro až 448 litrů zavazadel Zadní sedadlo v EclipseCrossword může posunout, a pak poskytuje prostor pro až 448 litrů zavazadlového Zdroj: Mitsubishi Motors

Mitsubishi Eclipse Cross: Kompaktní velikost

4.40 metrů EclipseCrossword opatření v délce. Ho pohání ve třídě Toyota C-HR. Vypadá to, Mitsubishi as jejími hlavními konkurenty, ale i Range Rover Evoque. Rozvor 2,67 m je v obvyklé úrovni v kompaktním segmentu. Zajímalo by mě, kdy se neočekává, že prostor. Nicméně, vývojáři přišli s trikem pro cestující na zadních sedadlech. Zadní sedadlo je sklopena nejen rozdělen (40:60) a opěradlo lze nastavit v jeho sklon, banka je 20 cm v podélném směru,. Takže i dospělí mají dostatek prostoru pro nohy.

Za nimi je objem zatížení 341 litrů zůstává. je Bank zcela tlačil dopředu, to je 448 litrů. Šťastný střední třídě a o deset procent méně než čtyři centimetry kratší Seat Ateca. Bohužel, při skládání opěradla vzniká není plochý a rovný povrch. Maximální hodnota pro objemovou zátěž Mitsubishi by nám to říct.

Mitsubishi Eclipse Cross jako pohledu zezadu: zadní okno dvoudílné omezuje přehled, zpětný Mitsubishi Eclipse Cross jako pohledu zezadu: Okno dvoudílné zadní omezuje index zpět jeden zdroj: Mitsubishi Motors

No PHEV: EclipseCrossword ne jako plug-in hybridu

Ačkoli ještě krásné dopisy PHEV (plug-in hybrid) byly ve studii před dvěma lety, realita je běžné. Pro tuto chvíli pouze jeden motor pohání Eclipse kříž. Nově vyvinutý 1,5 litrový přeplňovaný zážehový motor 163 hp, Počátkem léta 2018 následovaná diesel 2,2 litru. Víme z Outlander, ale byl revidován.

Přenos energie při vstupu benzín přijímá buď šestistupňovou manuální nebo s plynule měnitelným CVT. Vznětový motor, bude existovat pouze s konvenčním osmistupňová automatická. Standardní specifikace je diesel vždy s pohonem všech kol. S ním pak výběrem přenosové módy Auto, sníh a štěrk. Tento systém rozděluje pak chvíle odpovídající optimální.

Malý turbo benzínový motor dobře zapadá do Eclipse kříže. Jeho maximální točivý moment 250 Nm je již jednou při 1500 ot / min, ve které je umístěna uvolněný požitek z jízdy. Když CVT podařilo ačkoliv technici, aby se minimalizovalo při zrychlení typické výt účinku (anticipační otáček motoru). ale obecně jako CVT mírové využití plynového pedálu přednost. Potom se spotřeba se nachází na spíše mezi osmi a devíti místo mezi devíti a deseti litrů. Podle standardního Mitsubishi slibuje 6,6 litrů.

Mitsubishi Eclipse Cross v bočním pohledu: Silně stoupá vedlejší navrhnout dynamiky Mitsubishi Eclipse Cross v bočním pohledu: silně stoupající strany by nasvědčovalo dynamiku Zdroj: Mitsubishi Motors

No elektrické dveře zavazadlového prostoru v EclipseCrossword

Jednotky EclipseCrossword celkem příjemně komfortní. Hluk silnice je nízká, hnací pozice je dobrá a prostor je dostačující. Zadní viditelnost je bohužel omezena. zakrývá pohled do zpětného zrcátka Příčka dělené zadní okno. Apropos: Klapka funguje klasický ručně. Neexistuje žádná pomoc, ani elektrické ovládání gesto nohou.

Kokpitu EclipseCrossword vypadá čistý a jasný. Na trikách a ozdůbky byly vypuštěny. Palubní deska je „Výše uvedené informace provozu down“ horizontálně rozdělit podél čar. Zpracování a výběr materiálů, Mitsubishi dal viditelného úsilí.

Nápadný je malé černé, mírně zvýšený povrch na středové konzole vedle řadicí pákou. Poprvé Mitsubishi vybavuje model s dotykovou ploškou. funkce, jako je Rozhlasových nebo Apple carplay lze intuitivně ovládat pomocí prstu. Jako příjemný a relaxační a na head-up displej barevný, který zobrazuje rychlost a navigační šipky se ukázaly být zohledněny snadno přečíst během zkušební jízdy.

Mitsubishi Eclipse Cross: Cena od 24.000 eur

EclipseCrossword Pohled zepředu: Tvář SUV je typický Mitsubishi EclipseCrossword Čelní pohled: Tvář SUV je typické Mitsubishi zdroj: Mitsubishi Motors, že vytvořené automobilky musí nabídnout standardní jízdné z hlediska bezpečnosti a asistenčních systémů dnes o je vlastní Eclipse Cross může s varováním čelním střetu, varování vybočení z jízdního pruhu, Totwinkelwarner a cross provozu Warner pro zpětný chod. ausparken být vybaven. Uznání značka dopravní chybí, stejně jako dopravní zácpa asistenta. Nicméně, novinkou je pravděpodobně takzvaný „Mitigation System Mis-zrychlení“. to by mělo pomoci vyhnout se nehodám, ve kterém plynový pedál a brzdový pedál, aby být zaměněny.

Ceny Mitsubishi oznámí ještě před koncem tohoto roku. Podíváme-li se do soutěže, odhadujeme, že EclipseCrossword Start se zdálo být kolem 24.000 eur pravděpodobný. Malý, svažující Lifestyler by tedy mělo být kolem 6000 eur dražší než jeho bratr Normalo ASX.

Specifikace Mitsubishi Eclipse Cross

model
1,5 2WD
1.5 4WD CVT
2.2 DiD 4WD
motor1,5-litrový čtyřválcový benzínový motor, turbo1,5-litrový čtyřválcový benzínový motor, turbo2,2 l čtyřválcový diesel, Turbo
energie163 hp při 5500 U / min163 hp při 5500 U / min150 koní při 3750 U / min
točivý moment250 Nm při 1800 až 4500 U / min250 Nm při 1800 až 4500 U / min400 Nm při 2000 až 2250 ot / min
pohonNáhon na přední kola, 6-stupňová manuálníPohonem všech kol CVT (plynule měnitelný automatické)Pohon všech kol, 8-stupňová automatická
rychlost205 km / h200 km / hn.a.
0-100 km / h10,3 s9,8 sn.a.
spotřeba6,6 l / 100 km7,0 l / 100 kmn.a.
emise CO2151 g / km159 g / kmn.a.
Délka, šířka, výška4405 m, 1805 m, 1685 m4405 m, 1805 m, 1685 m4405 m, 1805 m, 1685 m
rozvor2.670 m2.670 m2.670 m
kufr341-448 l341-448 l341-448 l
závaží1425 až 1,455 kg1520 až 1550 kg1660-1690 kg
odpáleníKonec roku 2017Konec roku 2017polovině roku 2018

Like this post? Please share to your friends: