Suzuki Swift Sport 2017: premiéra na IAA – turbo výkon pro jed Suzi

Všechno, co nemůže dostat ven Suzuki na IAA premiéře Swift Sport. Ale aspoň toto: Lean 140 hp vyhovět i štíhlejší 1.045 kg. Banzai!

Suzuki Swift Sport 2017: Na IAA debut nejvyšší model Swift programu
Suzuki Swift Sport 2017: Na IAA debut nejvyšší model Swift programu

Zdroj: sb-Media | Guido ten Brink

Frankfurt - Kdo přerostla dětské hřiště a musí vyhrát žádným velký zlom, když Autoquartett ví: řízení může být jen také zábava, aniž by superlativech. To nevyžaduje žádné drahocenné sen sportovních vozů nebo motorizovaných vozů zástupci stanice. Agilní, lehký malý vůz s nějakou zvláštní energie je příliš legrační ze zatáčky - a je cenově dostupný.

Tyto vozy se dostanete v Suzuki již více než 30 let. Zřejmé, že tam bude sportovní verzi nového Swift znovu. Což dělá hodně jiný než přímý předchůdce. 1,6 l vysavač s 136 hp přežila svou užitečnost.

Větší výkon, větší točivý moment

Suzuki Swift Sport 2017: interiér. Sportovní sedadla a hliníkové pedály patří Suzuki Swift Sport 2017: interiér. Sportovní sedadla a hliníkové pedály patří do Zdroj: SB-Media | Guido ten Brink místo staví Suzuki 140 koňských sil přeplňovaný kapacitu 1,4 litru V novém Swift Sport. Zvýšení točivého momentu od nuceného větrání ve srovnání s předchozí 160 Nm na 230 Nm. To je vzhledem k 2500-3000 ot / min. Plnicí tlak pilota může dostat na základní desce počítače. Šestistupňovou převodovka přenáší sílu na přední kola.

Velkým plusem je aktuální Suzuki Swift architektura sportovním vývojáře: Jak Ignis a Baleno vážit nový Swift opravdu málo. 840 kilo něj jsou prázdné a vysušte základní model. Připraven ke spuštění, takže naplněný kapalinou a vybavený 75 kg standardní ovladač přichází Nové Suzuki Swift Sport do 1.045 kg.

Mezi 85 kilogramů méně než dříve, a to navzdory pěti namísto tří dveří - na mírně vyšší výkon a výrazně větší točivý moment. Pro zábavu, moc poměr hmotnosti: 7,46 kilogramů na koňských sil. Dobrý kilo více, než jen vypršela Ford Fiesta ST. Výkon dosud nezveřejněné Suzuki, pro kombinovanou spotřebu paliva 5,5 l / 100 km. Každý, kdo zná se současným Suzuki paletě bílé: Můžete jet s lehkými vozy v blízkosti běžných hodnot. Ale kdo nakupoval pro sportovní model.

Uvedení nového Swift Sport plánuje Suzuki pro jarní 2018th Předchozí náklady 18.500 eur. Nové země pravděpodobně těsně nad ní.