Suzuki Swift Sport 2017: premiéra na IAA – turbo výkon pro jed Suzi

Všechno, co nemůže dostat ven Suzuki na IAA premiéře Swift Sport. Ale aspoň toto: Lean 140 hp vyhovět i štíhlejší 1.045 kg. Banzai!

Suzuki Swift Sport 2017: Na IAA debut nejvyšší model Swift programu
Suzuki Swift Sport 2017: Na IAA debut nejvyšší model Swift programu

Zdroj: sb-Media | Guido ten Brink

Frankfurt - Kdo přerostla dětské hřiště a musí vyhrát žádným velký zlom, když Autoquartett ví: řízení může být jen také zábava, aniž by superlativech. To nevyžaduje žádné drahocenné sen sportovních vozů nebo motorizovaných vozů zástupci stanice. Agilní, lehký malý vůz s nějakou zvláštní energie je příliš legrační ze zatáčky - a je cenově dostupný.

Tyto vozy se dostanete v Suzuki již více než 30 let. Zřejmé, že tam bude sportovní verzi nového Swift znovu. Což dělá hodně jiný než přímý předchůdce. 1,6 l vysavač s 136 hp přežila svou užitečnost.

Větší výkon, větší točivý moment

Suzuki Swift Sport 2017: interiér. Sportovní sedadla a hliníkové pedály patří Suzuki Swift Sport 2017: interiér. Sportovní sedadla a hliníkové pedály patří do Zdroj: SB-Media | Guido ten Brink místo staví Suzuki 140 koňských sil přeplňovaný kapacitu 1,4 litru V novém Swift Sport. Zvýšení točivého momentu od nuceného větrání ve srovnání s předchozí 160 Nm na 230 Nm. To je vzhledem k 2500-3000 ot / min. Plnicí tlak pilota může dostat na základní desce počítače. Šestistupňovou převodovka přenáší sílu na přední kola.

Velkým plusem je aktuální Suzuki Swift architektura sportovním vývojáře: Jak Ignis a Baleno vážit nový Swift opravdu málo. 840 kilo něj jsou prázdné a vysušte základní model. Připraven ke spuštění, takže naplněný kapalinou a vybavený 75 kg standardní ovladač přichází Nové Suzuki Swift Sport do 1.045 kg.

Mezi 85 kilogramů méně než dříve, a to navzdory pěti namísto tří dveří - na mírně vyšší výkon a výrazně větší točivý moment. Pro zábavu, moc poměr hmotnosti: 7,46 kilogramů na koňských sil. Dobrý kilo více, než jen vypršela Ford Fiesta ST. Výkon dosud nezveřejněné Suzuki, pro kombinovanou spotřebu paliva 5,5 l / 100 km. Každý, kdo zná se současným Suzuki paletě bílé: Můžete jet s lehkými vozy v blízkosti běžných hodnot. Ale kdo nakupoval pro sportovní model.

Uvedení nového Swift Sport plánuje Suzuki pro jarní 2018th Předchozí náklady 18.500 eur. Nové země pravděpodobně těsně nad ní.

Like this post? Please share to your friends: