Erdogan zapowiada model samochodu parowa – Łaźnia elektryczny samochód trafi na rynek w 2021 roku

27 lat temu był ostatni turecki "Anadol" z taśmy. Teraz następcą ma zostać zbudowany. Zaleta: Turcja ma już potężnego przemysłu motoryzacyjnego.

Anadol A1 został zbudowany w 1966-1975 we współpracy z Fordem. Teraz Turcja planuje razem z pięcioma firmami nowego modelu samochodu
Anadol A1 został zbudowany w 1966-1975 we współpracy z Fordem. Teraz Turcja planuje razem z pięcioma firmami nowego modelu samochodu

Źródło: EnginT CC-BY-SA-3.0 poprzez commons wiki & dpa / picture alliance

Stambuł - Nie ma wątpliwości: Turcja jest samochód-szalony naród - to nie ma wątpliwości, kto był kiedyś walczył przez ruch w Stambule, Ankarze i Izmirze. własny samochód marki turecki Jednakże, nie było ostatnim razem prawie 27 lat. W ciągu 60 lat, Turcja miała kilka rodzajów marki "Anadol" wprowadzone na rynek. Jednak produkcja zakończyła się w 1990 roku.

Teraz kraj chce kontynuować tę erę. Turcja po raz kolejny, według minister stanu Recepa Tayyipa Erdogana w 2021 produkowane w kraju, niezależny auto wprowadzają na rynek. Do produkcji konsorcjum pięciu firm był odpowiedzialny, turecki prezydent powiedział w czwartek w Ankarze.

Zostały one uznane przez Grupę Anadolu, turecki-katarski firma BMC Gospodarstwa Kiraca że Turkcell Group i Zorlu Holding. Erdogan powiedział, że uważa się, że Turcy wolą samochód tak szybko, jak to było na rynku.

Turcja kupiła prawa do modelu Saab

Nierealistyczne plany nie są - nowy albo. Już w 2015 roku potwierdził następnie przemysłowej i obecny minister obrony Fikri Isik: Turcja zakupione licencje na 9-3 przez szwedzkiego właściciela NEVS. W tym czasie również ogłosił, że będzie to pojazd to samochód elektryczny o rozszerzonym zasięgu.

Turecki przemysł motoryzacyjny jest zasadniczo w dobrej kondycji. Siedem samochodów rośliny produkują wschód od Stambułu, wokół Bursa. Infrastruktura podaż jest zatem również dostępne jako robotnicy wykwalifikowani. Prawie 1,5 mln pojazdów produkowane w kraju w 2016 roku, z czego jednak o trzy czwarte były wywożone.

Te samochody będą produkowane w Turcji

produkowane w Gebze Honda kompaktowy Civic w sukces szczególnie w Europie Wschodniej wariantu sedan. Niedaleko stoi turecki bród-Fabryka w firmie Kocaeli USA produkuje pojazdy użytkowe takie jak tranzyt i Tourneo Courier. Od 2019 roku, Transit klienta ma działać jako plug-in hybrid z zespołem tutaj. Nieco dalej na wschód produkowane w Izmit Hyundai mały samochód i10 i i20 na rynek europejski. Toyota buduje w najbliższej modeli Sakaraya Corolla, C-HR i rewersu.

Bursa jest drugi samochód "hotspot" Turcja. Zakład Tofas została założona w 1968 roku przez tureckiej grupy Koc Holding oraz włoski Fiat. Obecne są główne modele pojazd rozrywka aktywność Doblo i Fiorino i ich liczne pochodne: Ram Promaster City, Opel Combo, Peugeot Bipper. produkowany obok Fiat Oto nowa kompaktowa linia z Tipo, Tipo wagonu i Aegea.

Nie daleko od fabryki Tofas do innych samochodów osiedlili: Renault tutaj produkuje Clio jako kombi i hatchback oraz sedan Fluence. pozostawia na Karsan Otomotiv Hyundai również wytwarzać pojazdy użytkowe H 350-cie

źródłoM. Materiał v. dpa

Od tej pory możemy wysłać nasze najlepsze wieści raz dziennie poprzez Whatsapp i Insta. Brzmi dobrze? Następnie przeczytać tutaj, jak można się zarejestrować. To zajmuje tylko 2 minuty.

Like this post? Please share to your friends: