[Jak] Starsze modele – RNS 510 Firmware Update FW5238

Chcę wyjaśnić w tym artykule jeszcze raz, krok po kroku, jak pan starego RNS 510 (Indeks A, B) będzie zaktualizować firmware 5238 w celu korzystania z zalet. Dla obecnych wersjach FW nie są interpretowane dla starszych urządzeń. Kilka osób w internecie, jednak nie podjął starań, aby te wersje kompatybilne ze starszymi modelami.

 

I biały tu na początku podkreślić, że nie jestem odpowiedzialny za uszkodzenia RNA !!! Życie swojej RNS jest sama w swoje ręce !!

 

Aktualizacja RNS nie jest w rzeczywistości całkowicie nieszkodliwe. Dla niektórych może to być, nie przechodzi przez aktualizację i środkowa z nim zrywa, nie rozpocznie się, ponieważ nie ma więcej FW. W tym przypadku, to zwykle pomaga wrócić do ostatniego, wydany dla tej wersji RNA. W przypadku indeksu urządzenia, które byłoby +1.200-sze FW

 

jest również bardzo ważne, gdy RNA Aktualizacja koniecznie ładowarka Podłączyć akumulator !! Silnik nie musi być uruchomiony podczas procesu aktualizacji! Należy pamiętać, że zanim zostanie dzieje.

 

Należy również pamiętać, że jest sformatowany z aktualizacją dysku twardego i stracił całą swoją przechowywane na nim dane. Navi mapy są kasowane, które muszą być zainstalowane ponownie później.

 

Oto kilka ważnych korzyści, że zmiana niesie ze sobą:

  • RNS jest szybsze i bardziej stabilne. Jeśli cię torturować awarii roboczych lub niechciane restartuje ciągu RNS -> aktualizacja FW
  • Wyświetlacz Climatronic jest teraz na RNS obsługiwanych (Tylko dla jednostek sterujących klimat 2. i 3. generacji!)
  • Aktualizacja dodaje trzecią partycję na dysku twardym, na którym może zostać zainstalowane POI. Zobacz więcej na końcu artykułu
  • Sterowanie głosem jest teraz obsługiwane.
  • Interfejs użytkownika jest po aktualizacji zmienił się nieznacznie (ewentualnie spaść tylko w codziennej pracy na)

 

Jest więcej nowych funkcji, ale te są najważniejsze w pierwszej kolejności. Więc i teraz, bez dalszej zwłoki mamy czas, aby zaktualizować. Przede wszystkim musisz pobrać razy firmware. Który jest często w internecie, wystarczy googlowania razy później.

 

 

Następny jeszcze przed nami: zastosowania prosimy zaznaczyć półwyrobów, nie tanie rzeczy.

 

Oto mały przewodnik:

 

1. Wszyscy pobrać i umieścić go w folderze

2. Zapraszam Internecie CDBurnerXP dół (freeware)

3. Otwórz program i kliknij "Nagraj obraz ISO"

4. Następnie wybierz plik .img i dysk, na którym znajduje się twój pusty. Następnie, pisanie przyspieszyć ponad 4-krotnie. Nie szybciej! Jeśli masz czas można również spowolnić spalanie.

5. Jeśli płyta jest w końcu spalono można je wyodrębnić i idzie do samochodu.

Pakiet 6. Otwórz kluczem samochodu w kieszeni, otworzyć pokrywę silnika i ładowarkę baterii Połącz (ważne !!)

7. Przełącznik RNA czekać, aż do całkowitego Podniesienie.

8. Włóż CD, Navi narzeka ewentualnie nie rozpozna płytę. Jeśli tak się stanie, RNS zresetować razy (oba klawisze strzałek + i przycisk)

8.1. Jeśli reset nie udać, spróbuj wysunąć przycisk + INFO przycisk + przycisk SETUP w stanie uruchomiony. To wymusi aktualizację z płyty CD.

9. Aktualizacja powinna być teraz odczytywane z dysku CD. Zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie obserwacji

10. Uruchom aktualizację.

11. Po zakończeniu aktualizacji, RNS przez siebie restartuje i FW wysuwa CD.

12. Jeżeli ty i twoi RNS teraz żyje, potem wszystko poszło dobrze! Gratulacje!

 

Oto wskazówka: Aktualizacja trwa około 1 godziny, w których restartuje RNA apprupt ponownie, albo, zwłaszcza, gdy brama Update, ekran pozostaje czarny długie okresy czasu. Jest to normalne! więc paść ofiarą nie panikuj! Stałem tuż przed atakiem serca podczas aktualizacji. Zacznij najwięcej aktualizacji i chodzić godzinę drogi :-)

 

Po raz kolejny coś bardzo ważne wyjaśnienie: Aktualizacja zajmuje dużo energii! więc proszę mocowane do ładowarki! Jeżeli w ciągu jednej godziny Twój RNA pozbawionych energii elektrycznej, a więc aktualizacja zostanie przerwana, Stałego może doprowadzić do uszkodzenia RNA z nim. Więc tutaj jest wiele do stracenia!

 

dam ci punkt tylko do ryzyka i wprowadzić tu zbyt boi. Dla większości z aktualizacją idzie dobrze. Ja po prostu nie chce ktoś przybiega do mnie płacz i narzekania, RNS jest złom, bo bateria była pusta. Twoje potrzeby również nie martwić się o automatycznym siczen wyłącza się po 30 minutach, gdy zmiana jest narażona.

 

Desweitem Polecam wam, gdy zmiana jest w toku studiowania następującą stronę i lokalną wideo dokładnie. To wyjaśnia, w jaki sposób doprowadzić po pomyślnej aktualizacji POI z RNA na:

 

http://www.pocketnavigation.de/.../

 

 

 

Tak, to nic nie mogę zrobić, jak tylko życzyć Ci powodzenia! Powinny nadal być otwarte, tylko wiadomość do mnie.

Like this post? Please share to your friends: