Skoda Kodiaq GT coupe na bazie Kodiaq – Skoda poszukuje zdolności do SUV-Coupe

Chiny dostaje to, Europa wolałby go: 2018 zapewnia SKODA coupe oparte na SUV Kodiaq temu. Dla nas to jest, kiedy Skoda może łopata zdolność do budowy.

Badanie Skoda Vision-E: Model elektryczny jest nieco bardziej subtelne odniesienie do projektu w wersji coupe Skoda Kodiaq
Badanie Skoda Vision-E: Model elektryczny jest nieco bardziej subtelne odniesienie do projektu w wersji coupe Skoda Kodiaq

Źródło: Skoda

Mlada Boleslav - pochodzi opracowany prawie gotowy Wersja coupe Skoda Kodiaq także do nas? Do tej pory jest jasne: Samochód, który być okrągłe 4,75 m długości i Kodiaq GT jest gorąco, debiutuje w 2018 roku w Chinach. Klienci w Europie są również zdecydowanie zainteresowany takim samochodzie, brytyjski magazyn „Autocar” teraz cytuje prezes Skoda Bernd Maier.

Ale dodaje Maier: To będzie nadal debatują, czy wystarczająca zdolność produkcyjna w ramach Grupy VW, zaoferować coupe Skoda Kodiaq w Europie. Był jednak optymistą, że możemy znaleźć „jakieś zdolności w grupie”.

Tło: Skoda prowadzi dwa zakłady samochodowe w Czechach, zarówno do pracy, aby zatrzymać. SUV marki produkowane w Kvasiny, przebiegają obok Kodiaq Superb, Seat i Skoda Ateca Karoq wyłączenia linii. Za dodatkową modelu byłoby nie do bieżącego planowania, nie ma miejsca.

Wyraźnie powyżej Superb

Modele Skody dla Europy Zachodniej nie są jeszcze importowane. Tylko non-Czech roślin: Słowacja stworzony dla Skoda, VW i siedziba Citigo / góra / Mii. W Indiach, Rosji i Chinach Skoda produkowane na rynkach lokalnych.

na pewno nie do pomyślenia, aby importować tylko wielki Kodiaq GT z jednego z tych krajów. Po tym wszystkim, coupe Kodiaq byłoby Top model Skody, byłoby sortowania cenie znacznie powyżej Superb. Czy klientom płacić takie ceny Skoda? To byłoby otwartym eksperyment.

Pogłoski, że Skoda poszukuje zdolności produkcyjnej poza europejskich zakładów Grupy VW, zostało około dłużej. Dostępny głównie w Niemczech: Od października 2017 roku odnotowano Czeskie media: VW planuje przeprowadzić Superb od Kvasiny czeskiego zakładu Passat Emden. To stworzy przestrzeń dla coupe Czech Kodiaq - ale także upośledzać kosztuje Superb.

źródło: Autocar

Like this post? Please share to your friends: