Audi RS4 Avant (2018): Dane techniczne, zdjęcia – Przodek jako model

Wymiana cylindra przed Turbo: nowe Audi RS4 Avant silnik twin-turbo benzynowy V6 zastępuje stary wolnossący V8. Większa moc nie istnieje, to i tak jest szybciej.

Audi RS4 Avant: Wagon stacja dostaje turbo V6 450 KM
Audi RS4 Avant: Wagon stacja dostaje turbo V6 450 KM

Źródło: mobile.de

Frankfurt - Audi sięga pochodzenia. Wreszcie RS4 Sport Wagon jechał dużo prędkości z ośmiu cylindrów i wolą. Ale kiedy w 1999 roku pierwsza generacja wszedł na rynek, umieścić V6 z dwoma turbo pod jego maską. Podstawa pochodzi słabszej S4. Dla RS4 jest zaktualizowany silnik kompleksowo.

2017, ta historia się powtarza: Ponownie stawia V6 w RS4, znowu przychodzi podstawę braciszka (Audi S4 3,0 litra, 354 KM, 500 nm). Z drugiej Turbo moc wzrasta do PS 450 600 Nm Moment. Dla trwałości krótsze korbowody zmniejszyć zagęszczenie. Ponadto, wydajność zmniejsza się do 2,9 litrów. Tak, że nowy RS4 nie uzyskać większą wydajność niż jego poprzednik, ale znacznie większy moment obrotowy.

Audi RS4 Avant: 4,1 sekundy do 100, 280 końcówka

Technika RS4 pochodzi prawie niezmieniony od Audi RS5 Technika RS4 pochodzi prawie niezmieniony od Audi RS5 Źródło: mobile.de To było w zasięgu wzroku. W końcu Audi RS5 napędza tę samą taktykę. Oba modele są technicznie ściśle powiązane. Napędy są od obecnego „KoVOMo” generacji (silniki Grupa V-Otto). Twój kolektor wydechowy siedzieć pomiędzy głowicami cylindrów. Specjaliści nazywają „hot V” jednego. Tak więc, drogi spalin są skrócone do turbosprężarki, silnik reaguje bardziej spontaniczne. Przewodnicy równolegle, jeden cylinder banku jeździ Turbo.

Ośmio-biegowa automatyczna skrzynia biegów, moc osiąga wszystkie koła. Poprzedni Audi przeniesieni z siedem-biegową skrzynią biegów o podwójnym sprzęgle. Ale wysoki moment obrotowy silnika turbo może wytrzymać konwerter lepiej. Opcjonalnie, istnieje różnica sport dla tylnej osi.

Z 1790 kg ciężaru własnego do RS4 60 kg więcej niż Audi RS5 przeważa. Chodzenie na zużycie i wytrzymałości Sprint: Zgodnie z danymi RS4 przebiega w 4,1 sekundy do 100 i wtryskuje paliwo 8,8 litra na 100 kilometrów. RS5 pod oferuje go do 0,1 litra do 0,2 sekundy. Oba samochody jeżdżą tempo 250 końcówkę. Dopłata do 280 km / h.

Grubość pieczenia i rury owalne

Audi RS4: patrzeć w kokpicie Audi RS4: zajrzeć do kokpitu Źródło: modele mobile.de usług dodatkowych i wszystkie koła RS zawsze uzyskać szerszy ciało w Audi. RS4 jest również to: nadkoli są bardziej narażone na trzech centymetrów niż model podstawowy. są dodawane duże owalne rury wydechowe wraparound i siedem milimetrów obniżające przeciwko A4 ze sportowym zawieszeniem. Dopłata Audi zainstalowany adaptacyjne zawieszenie, hamulce ceramiczne i dynamiczny układ kierowniczy.

Zamówienia dla nowego Audi RS4 spotkają się wkrótce. rozpocząć dostawy wcześnie +2.018-gie Cena bazowa wynosi 79,800 euro. Pierwszy kontakt z publicznością tam na IAA we Frankfurcie.

Like this post? Please share to your friends: