Mitsubishi Eclipse Krzyż (2017): Prowadzenie raportu, dane testowe, ceny – EclipseCrossword: Więc idzie lifestyle SUV Mitsubishi

Z Outlandera i Mitsubishi ASX ma dwa SUV-y chleb z masłem. Teraz marka chce być bardziej agresywny. Zaczynamy koniec 2017 r Eclipse Krzyża. Pierwszy przejazd.

Mitsubishi Eclipse Krzyż (2017): Kompaktowy SUV, aby przyciągnąć nowych klientów i zapewnienie życia na pierwszy plan
Mitsubishi Eclipse Krzyż (2017): Kompaktowy SUV, aby przyciągnąć nowych klientów i zapewnienie życia na pierwszy plan

Źródło: Mitsubishi Motors

Michael Specht

Barcelona - Trudno wymienić je wszystkie, jest tak gęsto zaludniony świat kompaktowych SUV-ów. Kto chce stanąć tam, trzeba śmiesz coś. Na przykład: Tsunehiro Kunimoto. Głowica konstrukcji z Mitsubishi sporządzony uprzednio Nissan juke. To mówi coś. W swoim nowym pracodawcą Mitsubishi stoi od 2014 roku na podstawie umowy. Po pierwsze, zaprojektował kilka samochodów koncepcyjnych. W tym dwa lata pokazanych w Genewie XR PHEV II, raczej skośnej typu SUV rodzaj coupe.

Teraz wersja produkcyjna będzie gotowa. Nadal wygląda dość pochyłe, szczególnie z tyłu. Model o nazwie EclipseCrossword i pochodzi z nami w styczniu przyszłego roku na rynku. Aby zobaczyć samochód po raz pierwszy w marcu w Genewie. EclipseCrossword być „prekursorem nowej generacji pojazdów”, zgodnie z Mitsubishi.

Cóż, wtedy! W przyszłości, japońska marka chce większy nacisk na SUV-a to przyciąć trochę na styl życia, ale bez wychodzenia z tradycyjnych wartości podstawowych. „W Europie, 77 procent naszych sprzedających się modeli SUV-ów i pickupów,” mówi rzecznik firmy Daniel Nacass „i mamy ponad 80 lat tradycji na wszystkie koła.”

Tylne siedzenie z EclipseCrossword może przesunąć, a następnie dostarcza pomieścić do 448 litrów bagażu Tylne siedzenie z EclipseCrossword może przesunąć, a następnie dostarcza pomieścić do 448 litrów bagażu Źródło: Mitsubishi Motors

Mitsubishi Eclipse Krzyż: Kompaktowy rozmiar

4.40 metrów środków EclipseCrossword długości. Jeździ go w klasie Toyota C-HR. Wygląda Mitsubishi jako swoich głównych konkurentów, ale również Range Rover Evoque. Rozstaw osi 2,67 m jest na normalnym poziomie w segmencie samochodów kompaktowych. Zastanawiam się, gdy nie oczekuje się przestrzeń. Jednak deweloperzy mają pochodzić z trick dla tylnych pasażerów. Tylne siedzenie jest złożona nie tylko podzielonych (40:60), a oparcie można regulować jej nachylenia bank 20 cm przesuwny w kierunku wzdłużnym. Więc nawet dorośli mają wystarczająco dużo miejsca na nogi.

Za nimi znajduje się przestrzeń ładunkową 341 litrów pozostaje. jest Bank całkowicie pogłębiany jest to 448 litrów. Szczęśliwy średniej klasy oraz o dziesięć procent mniej niż czterech centymetrów krótszy Seat Ateca. Niestety, kiedy składane oparcie nie powstaje płaski i równej powierzchni. Maksymalna wartość dla objętościowego obciążenia Mitsubishi nie mógł nam powiedzieć.

Mitsubishi Eclipse Krzyż jako lusterka: Okno tylne dwuczęściowy ogranicza przegląd, wstecz Mitsubishi Eclipse Krzyż jako lusterka: Okno tylne dwuczęściowy ogranicza indeks tylną jedno źródło: Mitsubishi Motors

Nie PHEV: nie EclipseCrossword jako plug-in hybrid

Choć wciąż pięknej litery PHEV (Plug-in hybrid) były w badaniu dwa lata temu, rzeczywistość jest konwencjonalne. Na razie tylko jeden silnik napędza Eclipse Krzyż. Nowo opracowany 1,5 litra turbo benzyna 163 KM Na początku lata 2018 roku, a następnie diesel o pojemności 2,2 litra. Wiemy z Outlandera, ale został zmieniony.

Transmisja mocy podczas wprowadzania benzyny przyjmuje albo podręcznik sześciobiegową lub bezstopniową CVT. Silnik wysokoprężny, nie będzie tylko z konwencjonalną osiem-biegowa automatyczna. Standardowa Specyfikacja napędowego zawsze jest napęd na wszystkie koła. Wraz z nim wówczas wybierając tryby transmisji Auto, śnieg i żwir. System dystrybuuje następnie momenty odpowiednie optymalne.

Niewielki silnik turbo benzyna dobrze pasuje Eclipse Krzyża. Maksymalny moment obrotowy 250 Nm już jeden przy 1500 obr / min, w której znajduje się zrelaksowany jazdę. Gdy CVT udało chociaż inżynierom zminimalizować podczas przyspieszania typowy efekt HOWLING (zapobiegawcze prędkości obrotowej silnika). ale w ogóle jak CVT pokojowe wykorzystanie pedału gazu wolą. Następnie zużycie znajduje się raczej między ósmą a dziewiątą zamiast między dziewięć i dziesięć litrów. Zgodnie ze standardowym Mitsubishi obiecuje 6,6 litrów.

Mitsubishi Eclipse Krzyża w widoku z boku: Silnie rosnące uboczny zaproponować dynamikę Mitsubishi Eclipse Krzyż w widoku z boku: silnie rosnącym bocznej zaproponować dynamiki Źródło: Mitsubishi Motors

Nie klapa tylna elektryczna w EclipseCrossword

Napędy EclipseCrossword sumie przyjemnie wygodne. Hałas drogowy jest niska pozycja jazdy jest dobre, a przestrzeń jest wystarczająca. Widoczność do tyłu jest niestety ograniczona. zaciemnia wgląd w lusterku wstecznym Pawęży dzielona tylna szyba. A propos: Klapa działa klasyczny ręcznie. Nie jest to ani pomocy, ani elektryczne sterowanie gest z twojej stopy.

Kokpicie EclipseCrossword wygląda schludnie i czysto. Na chwytów i ozdobników zostały pominięte. Deska rozdzielcza jest „informacja powyżej operacji down” podzielić poziomo wzdłuż linii. Przetwarzanie i dobór materiałów, Mitsubishi dał widocznego wysiłku.

Uderzające jest mały, czarny, lekko uniesione powierzchni na konsoli środkowej obok dźwigni zmiany biegów. Po raz pierwszy Mitsubishi wyposaża model z panelem dotykowym. Cechy takie jak Radio lub Apple carplay można intuicyjnie sterować za pomocą palca. Jak przyjemne i relaksujące i HUD kolor, który pokazuje prędkość i nawigacji strzały okazały się być odzwierciedlone łatwo odczytać podczas jazdy próbnej.

Mitsubishi Eclipse Krzyż: Cena od 24.000 euro

EclipseCrossword Widok z przodu: Twarz jest typowy SUV Mitsubishi Widok EclipseCrossword Przód: Twarz SUV jest typowe Mitsubishi Źródło: Mitsubishi Motors, że ustalone producenci muszą oferować standardową taryfę w zakresie systemów wspomagania bezpieczeństwa i dziś jest własnym Eclipse Krzyż może z przodu ostrzegania kolizji, odjazd dróżki ostrzeżenie, Totwinkelwarner i poprzecznego ruchu Warner na odwrocie. ausparken być wyposażone. Uznanie znak drogowy brakuje, podobnie jak asystent korku. Jednak nowością jest prawdopodobnie tzw „Mis-przyspieszenie Mitigation System”. powinno pomaga uniknąć wypadków, w których pedałami hamulca i przyspieszenia należy mylić.

Ceny Mitsubishi ogłosi przed końcem roku. Patrząc na konkurencję, szacujemy, że EclipseCrossword Początek wydawał się być około 24.000 euro prawdopodobne. Niewielki, pochyła Lifestyler będzie zatem wynosić około 6000 euro droższy niż jego brat Normalo ASX.

Dane techniczne Mitsubishi Eclipse Krzyż

model
1.5 2WD
1,5 4WD CVT
2.2 DID 4WD
silnik1,5 litrowy czterocylindrowy silnik benzynowy turbo1,5 litrowy czterocylindrowy silnik benzynowy turbo2,2 litrowy czterocylindrowy napędowy Turbo
moc163 KM przy 5500 U / min163 KM przy 5500 U / min150 KM przy 3750 U / min
moment obrotowy250 Nm przy 1800 do 4500 U / min250 Nm przy 1800 do 4500 U / min400 nm przy 2000 do 2250 obr / min
napędNapęd na przednie koła, manualna 6-biegowaNapęd na cztery koła CVT (bezstopniowa automatyczna)Napęd na wszystkie koła, 8-biegowa automatyczna
prędkość205 kilometrów na godzinę200 kilometrów na godzinęnb
0-100 km / h10,3 s9,8 snb
konsumpcja6,6 l / 100 km7,0 l / 100 kmnb
emisja CO2151 g / km159g / kmnb
Długość, szerokość, wysokość4405 m 1805 m 1685 m4405 m 1805 m 1685 m4405 m 1805 m 1685 m
Rozstaw osi2670 m2670 m2670 m
tułów341-448 l341-448 l341-448 l
waga1,425 do 1,455 kg1,520 do 1,550 kg1660-1690 kg
szalupaKoniec roku 2017Koniec roku 2017mid-2018

Like this post? Please share to your friends: