Suzuki Swift Sport 2017: premiera na IAA – moc turbo na truciznę Suzi

Wszystko nie może wydostać się Suzuki na premierze IAA w Swift Sport. Ale przynajmniej to: Lean 140 KM sprostać nawet szczuplejsze 1,045 kg. Banzai!

Suzuki Swift Sport 2017: na IAA debiut top model programu Swift
Suzuki Swift Sport 2017: na IAA debiut top model programu Swift

Źródło: sb-Media | Guido ten Brink

Frankfurt - Kto wyrosło na placu zabaw i nie może wygrać w każdym dużym przerwy podczas Autoquartett wie: jazdy może również być tylko zabawa, bez superlatywach. Wymaga to nie sen bezcennych samochodów sportowych lub motorowego kombi przedstawicieli. Zwinny, lekki mały samochód z jakiejś dodatkowej mocy jest zbyt zabawny zakrętem - i jest niedrogi.

Takie samochody można uzyskać w Suzuki dla więcej niż 30 lat. Jasne, że nie będzie wersji sportowej nowego Swifta ponownie. Który sprawia, że ​​wiele inny niż bezpośredniego poprzednika. 1,6 litrowy Odkurzacz 136 HP ma przeżyła.

Więcej mocy, więcej momentu obrotowego

Suzuki Swift Sport 2017: wnętrze. sportowe fotele oraz aluminiowe pedały należą do Suzuki Swift Sport 2017: wnętrze. sportowe fotele oraz aluminiowe pedały należą do Źródło: SB-Media | Guido ten Brink zamiast buduje Suzuki 140 KM turbodoładowaniem 1,4 litrów w nowej Swift Sport. Moment obrotowy wzrasta przez wentylujących porównaniu do poprzedniego z 160 Nm do 230 Nm. Wynika to z 2500-3000 obr / min. Ciśnienie doładowania pilota można dostać komputer pokładowy. Sześć-biegowa skrzynia biegów przenosi moc na przednie koła.

Dużym plusem jest obecna architektura Suzuki Swift deweloperom sportowych: Jak Ignis i Baleno ważyć nowy Swift naprawdę niewiele. 840 kilogramów nim są puste i wysuszyć modelu bazowego. Gotowy do uruchomienia, tak wypełniony cieczą i wyposażone w 75-kg standardowy sterownik pochodzi Nowy Suzuki Swift Sport do 1,045 kg.

Do 85 kg mniej niż wcześniej, mimo pięć zamiast trzech bram - na nieco większą moc i znacznie większy moment obrotowy. Dla zabawy, mocy do masy: 7.46 kg na mocy. Dobre kilogramów lub więcej niż po prostu wygasł Ford Fiesta ST. Wyniki dotychczas nieopublikowane Suzuki, na łącznym zużyciu paliwa 5,5 l / 100 km. Każdy, kto zna aktualnej palecie biały Suzuki: Można jechać z lekkich samochodów w pobliżu normalnych wartości. Ale kto zakupy dla modelu sportowego.

Uruchomienie nowej Swift Sport Suzuki planuje na wiosnę 2018th Dotychczasowy koszt 18.500 euro. Nowe ziemie prawdopodobnie tuż nad nim.