Moje zkušenosti s „Vykupujeme svůj vůz“

Hello motoru mluvčí!

 

Nejprve se Šťastný Nový Rok! Doufejme, že jste všichni přišli lepší než já! (Silvestr s horečkou a tělo bolí odpoledne spát, až do dnešního rána v polovině přístupně) ...

 

V současné době reklamy dochází častěji v televizi "Vykupujeme svůj vůz" (Brzy jsem na WKDA). Jak jsem již použil firmu / použité, chtěl jsem se podělit o své zkušenosti v tomto blogu článku. Možná, že to pomůže vám v případě prodeje na.

 

Začněme krát. Píše se rok 2014, prosinec, krátce před novým rokem. My Volvo C30 je starší a ve mně je touha po nových, starých automobilů roste. Abychom byli přesní, po Jaguar XJ6, které jsem již uvedl několik dní.

 

Dílo, které mají být prodányDílo, které mají být prodány před být řečeno, že jsem C30 neustále ve stejné dílně (Volvo) byl při údržbě a že šekovou knížku na 200.000 kilometrů byla udržována na všech úrovních. Vzhledem k tomu, můj dealer moje C30 znal nejlépe, jsem poprvé naděje, na kterém mě otočil a dostal nabídku 3.300 €. Za 8 let staré auto s 200.000 kilometrů na tachometru se kompletní historie a novou cenou v době 33,900 € není opravdu mnoho. Ale je to jen Volvo a Volvo mají obrovskou ztrátu hodnoty. Cítil jsem se v té době také při nákupu známy ... Bez ohledu na to Karl. Vidíme, ano, co se stane.

 

Tehdy se objevil v Auto Scout na reklamu na WKDA který jsem kliknul zájem (ano, já ho nepoužívám blokování reklam, ale na každé straně). Byl jsem tam všechny moje auto podrobnosti o (samozřejmě bez osobních údajů) a má - Pozor! - maloobchodní ceny o WKDA neviděl. Kromě toho tam byl náznak, že jakékoli další funkce, jako je kůže, Xenonové světlomety a další "krásy" nejsou brány v úvahu, a to jmenováním by bylo užitečné v základu na místě.

 

Nabídka po bokuNabídka by Page Up domovskou stránku WKDA C30 s 3.517 € + zvláštní vybavení bylo nabídnuto. Takže k prodeji. Že by někdy téměř 200 € více než nabízela Volvo. Zájem Zařídil jsem schůzku a šel ke dnu do Brém. I když je to trochu mimo vyšlapané cesty ve světě, ale naprosto v pořádku.

 

jeden byl přijel vřele uvítal a "zkoušející" požádal o zkušební jízdu. Zde byla kontrolována můj C30. testováno spojky, převodovky, vtipné zvuky a tak dále. Naštěstí, všechno bylo v pořádku (i když tam jsem velmi vybíravý!). Out zbývající audit byl proveden. To bylo vše pečlivě kontrolována. zaznamenány údaje o vozidle, fotili, kontrolovány Macken (dveře řidiče byla překreslena poté, co kdysi jemný kontakt) a 19"Fotil ráfků. Jako malý bonus, tam byla služba booklet včetně poplatků, aby tak učinily.

 

No, posouzení a stanovení ceny nebudou provedeny na základně, ale v centru Berlína (pokud jsem to pochopil správně). Všechna data (fotky a CO) byl řízen prostřednictvím tabletu do Berlína a pak jsme museli čekat. přibližně O 10 minut později, tam byla odpověď. Nešťastné způsob, cena byla nižší než na domovské stránce WKDA hlášeny. Přes více zařízení a skutečné perfektním stavu (pokud není vizuálně i technicky dokonalejší C30 na trhu. - jakmile něco slušnosti, že byl stanoven IHNED Až na vtípek v ráfku Nebyly zjištěny žádné mouchy).

 

Nabízená cena se pohybuje okolo 3400 Kč. Nicméně, moje touha byla cena 4500 Kč (bych soukromě také získat hodně trpělivosti). Šel jsem za sebou s kolegy obchodník, který měl € 4,000 prostě mi nabídl proto, že jsem Každopádně bych se dostat těsně pod 4000 Kč. ale nic nedělá.

 

zlepšená nabídkaNachgebessertes AngebotIch se těšil na 4000 € ujal se mi získat krásné XJ Sport, když mi zazvonil mobil. WKDA požádal o odvolání. Dobře, volal a přátelský, pěkný dáma na telefonu mi řekl, že nabídková cena je nekonzistentní a že kolega / kolegyně, která provedla přezkum v Berlíně, bylo špatné. Je posílena na 4500 Kč, a zeptal se, jestli bych teď měl zájem.

 

Než jsem se chtěl otočit ji, myslel jsem v duchu: rychlejší obrat, rychlejší pořízení XJ nebo možná vydržet déle a stále doufají více peněz prostřednictvím soukromé prodej? Obchodník ve mně prošel a já jsem řekl, prodej po telefonu. Naštěstí, jak jsem se o dva dny později, XJ koupil

 

Full yard!Plénum! Postupuje se naprosto hladce. Platby okamžitě tekla. Vozidlo bylo podepsáno off pro mě. Byl bych rád, aby moje poznávací značku jako mementa, ale ty šel na charitu ... Mám pár dní později potvrzení v podobě skenování z registrace vozidla s "devalvace" od čtvrti v Berlíně.

 

Stručně řečeno, tento proces byl dobrý, a myslím, že "Výpočet Agent" drží v Berlíně účelu druhou nabídku. Jakmile kolem zákazníka případně odbýt s nižší cenou. V případě, že zákazník odmítne, a vozidlo je skutečně stojí za to peníze, mohu si představit, že budete mít lepší řešení během několika dnů.

 

Takže pokud na slušné (!) Cena Moeche prodávat bez problémů jeho vůz krátce, je v dobrých rukou WKDA. Nelíbí se mi to líto, a může se pokusit sdílet své pozitivní zkušenosti.

Like this post? Please share to your friends: