Moje doświadczenia z „Kupimy samochód”

Witam Talker silnika!

 

Początkowo Szczęśliwego Nowego Roku! Mam nadzieję, że wszystko się w lepiej niż ja! (Sylwester z gorączką i ciało boli popołudnie do łóżka, aż do dzisiejszego ranka w połowie przystępny) ...

 

Obecnie coraz częściej pojawia się reklama w telewizji "Kupimy samochód" (Wkrótce na WKDA). Jak już używany firmę / używany, chciałem podzielić się moim doświadczeniem w tym blogu artykułu. Może to pomoże w przypadku sprzedaży na.

 

Zacznijmy razy. Jest rok 2014, grudzień, tuż przed nowym rokiem. Moje Volvo C30 jest starszy i we mnie pragnienie nowych, starych samochodów rośnie. Aby być precyzyjnym, po Jaguar XJ6, który już zaobserwowaliśmy kilka dni.

 

Kawałek być sprzedawaneKawałek być sprzedane przed być powiedziano mi, że moi C30 stale w tym samym warsztacie (Volvo) był w konserwacji i że czekową do 200.000 km była utrzymywana w całej rozciągłości. Od mojego dystrybutorów mój C30 wiedział najlepiej, mam nadzieję, na którym pierwszy odwrócił mnie i dostał ofertę 3.300 €. Dla 8-letni samochód z 200.000 kilometrów na zegarze z pełną historią i nową cenę w czasie 33,900 € nie jest naprawdę dużo. Ale to tylko Volvo i Volvo mają ogromną utratę wartości. Czułem się w tym czasie również przy zakupie znany ... nieważne Karl. Widzimy tak się dzieje.

 

Wtedy pojawił się Auto Scout na ogłoszenie do WKDA który kliknąłem zainteresowany (tak, nie używam AdBlocker ale z każdej strony). Byłem tam wszystkie moje dane na temat samochodów (oczywiście bez danych osobowych) i mają - Uwaga! - ceny detaliczne WKDA widział. Ponadto była wskazówka, że ​​wszelkie dodatkowe funkcje, takie jak skóra, ksenonowe światła i inne "Beauties" nie są brane pod uwagę i że spotkanie byłoby przydatne w bazie na miejscu.

 

Oferta siebieOferta przez Page Up domową WKDA C30 z 3.517 zł + specjalny sprzęt został oferowanych. Więc na sprzedaż. Że nigdy prawie 200 € więcej niż oferował Volvo. Zainteresowany mam zorganizował spotkanie i udał się do podstawy do Brema. Mimo że jest nieco na uboczu, w świecie, ale absolutnie w porządku.

 

jeden był serdecznie witany i przybył "egzaminator" poprosił o jazdę próbną. Oto moja C30 został sprawdzony. przetestowany sprzęgło, skrzynia biegów, zabawne odgłosy i tak dalej. Na szczęście wszystko było w porządku (choć nie jestem bardzo wybredny!). Spośród pozostałych Badanie zostało przeprowadzone. To wszystko zostało dokładnie sprawdzone. Dane pojazdu rejestrowane, robili zdjęcia, sprawdzone Macken (drzwi kierowcy został przemalowany po raz miał wyśmienitą kontakt) i 19"Fotografował felgi. Jako mały bonus, nie było z książeczką serwisową w tym rachunki, aby to zrobić.

 

Dobrze, ocena i ustalenie cen nie będzie u podstawy, ale w centrum Berlina (jeśli dobrze zrozumiałem). Wszystkie dane (zdjęcia i współpracownicy) były napędzane za pomocą tabletu do Berlina, a potem trzeba było czekać. w przybliżeniu 10 minut później, nie było odpowiedzi. Niefortunny sposób, że cena była niższa niż na stronie głównej WKDA zgłaszane. Pomimo większej liczby urządzeń i rzeczywistego stanu idealnego (o ile nie jest wizualnie i technicznie bardziej doskonały C30 na rynku. - jak tylko coś przyzwoitości, to było natychmiast naprawione Z wyjątkiem dziwactwo w obręczy nie było żadnych dziwactw).

 

Oferowana cena była gdzieś około 3400 €. Jednak moja cena pragnieniem było 4.500 € (Chciałbym prywatnie również uzyskać dużo cierpliwości). Poszedłem za przedsiębiorcę do kolegi, który miał € 4000 prostu zaproponował mi tak, bo jestem tak czy inaczej, chciałbym dostać prawie 4000 zł. ale nic nie robi.

 

ulepszona ofertaNachgebessertes AngebotIch doczekać do 4000 € zaprzyjaźnionych przeze mnie, aby uzyskać piękną XJ Sport, kiedy zadzwonił mój telefon komórkowy. WKDA poprosił o wycofaniu. Dobra, nazywa i przyjazna, miła pani przez telefon powiedział mi, że cena podana jest niespójna i że kolega / koleżanka, która przeprowadziła przegląd w Berlinie, było złe. To wzmocnione do 4500 € i zapytał, czy jestem zainteresowany teraz.

 

Przed chciałem obrócić go w dół, myślałem w duchu: szybszą sprzedaż, szybsze nabywanie XJ lub ewentualnie znosić dłużej i wciąż mamy nadzieję na więcej pieniędzy za pośrednictwem prywatnej sprzedaż? Kupiec we mnie wyszła i powiedziałem sprzedaży przez telefon. Na szczęście, jak już dwa dni później, XJ kupiony

 

Pełna stoczni!Pełny sąd! Postępuje było absolutnie płynnie. Płatności popłynęła natychmiast. Pojazd został podpisany off dla mnie. Chciałbym, aby moje tablice rejestracyjne jako pamiątki, ale ci, którzy weszli na cele charytatywne ... Mam kilka dni później potwierdzenie w formie skanu z rejestracją pojazdu z "dewaluacja" przez powiat w Berlinie.

 

Podsumowując, proces był dobry, i myślę, że "agent Obliczeniowy" trzyma w Berlinie na celu drugą ofertę. Po około klientowi możliwie fob mecz w niższej cenie. Jeśli klient odmawia, a pojazd jest naprawdę warta pieniędzy, mogę sobie wyobrazić, że można dostać lepszą ofertę w ciągu kilku dni.

 

Więc jeśli w przyzwoitej (!) Cena Moeche sprzedać bez problemów jego samochód na krótko, jest w dobrych rękach WKDA. Nie pożałujesz i może jedynie próbować dzielić mój pozytywne doświadczenie.

Like this post? Please share to your friends: