skontaktować właścicieli pojazdów za pomocą tablicy rejestracyjnej

Po doszedłem coraz częściej w ostatnich miesiącach z tematem w kontakcie, poznałam wiele wskazówek, możliwości i pomysły. Więc pomyślałem sobie, że wypełnienie w czasie pisania artykułu, aby skupić się na różne warianty, nawet w jednym punkcie. Ten pierwszy blog artykuł ma służyć innym członkom jako krótki harmonogramu działań w tej sprawie.

Nie może być wiele różnych powodów, dlaczego chcesz komunikować się z właściciela pojazdu jakoś. Ale skąd wziąć dane kontaktowe?

 

Więc posiadacz zidentyfikować - to znaczy adres i tak - jest trudne lub obejmować znaczny wysiłek.

 

Opcje klasyczne

 

Jeden może mieć ubezpieczenie zorientowali się trick:

 

Dzwonisz na jego ubezpieczenie mówi, i że pojazd, który jest zaparkowany tuż przed jednym, ucałował farbę swojego zderzaka. Masz flagę i chcą skontaktować się z uchwytu. Byłoby to na "przeciwstawiając" przebieg ubezpieczenia. Jest tylko stres.

 

o urząd rejestracyjny również wyeliminowane. Bo tu obowiązuje zasada. Jeśli miał szczęście i miał tam przyjaciela, ale byłoby jeszcze możliwe. Ale nie każdy wie, do kogo się biura przyjęć. :-(

 

W przeciwnym razie byłoby tylko kwestią prawną - Adwokat / policja - jeśli prawdziwy przypadek uszkodzenia istnieje, można się więc zdecydowanie skontaktować. Ale kto chce jeszcze wypadek?

 

Jeśli z jakiegokolwiek innego powodu chcesz mieć informacje kontaktowe, więc jest to bardzo trudne.

 

ALE

 

Istnieje kilka możliwych stron internetowych, gdzie. Tak przynajmniej tak daleko, że można szukać tablicy rejestracyjnej - i jeśli poszukiwany znak jest tam zarejestrowany -} możesz napisać wiadomość do wysłania do uchwytu. Znam osobiście 5 z nich:

 

amor płyta (kfz.de) - wolne

 

Idzie bez rejestracji. na której można wyszukać cechą przechowywane prostą stronę. Zostaną wyświetlone do przechowywanych danych (jeśli są dostępne). Można również określić swoje własne cechy i Nazwa + e-mail. Gdy potem ktoś szuka, dostaje swój rekord.

 

Mailacar.de - wolne

 

Idzie bez rejestracji. Wpisać tag i może wysyłać wiadomości do 255 znaków. To są przechowywane 7 dni. Pobiera je w czasie z kimś - to styk jest wykonany. Nie więcej i nie mniej zapewnia tę witrynę. Praktyczna - choć z przeszkodami.

 

Nummernschild.de - częściowo wolne

 

Rejestracji. Dla mnie osobiście poprosił zbyt wielu danych osobowych podczas rejestracji - również numer telefonu (do weryfikacji ... ...) Jeśli jesteś zarejestrowany, możesz utworzyć profil pojazdu, z maksymalnie 4 zdjęć, profili stóp lub po prostu zatrzymać tablic rejestracyjnych Szukaj lub napisać do nich. List motywacyjny z identyfikatorem jest bezpłatne. W przypadku niektórych działań płacisz z monet. Masz jakieś monety za darmo dostać więcej lub mniej unikatowych rzeczy (np Register, wypełnić profil, przesyłać zdjęcia i zaprosić znajomych (monety tam od ale tylko dla tych, którzy następnie założyć). Można również grać Monety z innymi członkami ,

 

W zasadzie tylko wyląduje dość szybko do punktu, w którym miejscu użytkowania zawsze kosztuje trochę pieniędzy. Osobiście - - również znaleźć miejsce mylące i jakoś niekochany. I projektowania stron - również ok, to kwestia gustu. Jest również bardzo dziwne, że nie widać dane osobowe (imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu itp) więcej, wiele może się zmienić, bo przecież są zarejestrowane - bardzo przydatna darmo.

 

pkw-flirt.de - wolne

 

Rejestracji. Jeśli udało się zarejestrować, możesz flirtować z innych identyfikatorów. Rejestr jest skomplikowana przez fakt, że „aplikacja Wykonaj” przycisk jest często unanklickbar (tekst jest nałożony). To głupie. Ponadto, w zależności od przeglądarki innego. Możliwości oddziaływania są skromne. wizualnie nie jest szczególnie atrakcyjne dla mojego gustu. Trzeba spojrzeć na postoju.

 

platerate.com - wolne

 

Rejestracji. Wizualne i łatwy terminy moim ulubionym. Rejestracja wymaga jedynym wskaźnikiem, e-mail i hasło. Po zarejestrowaniu się możesz iść szukać tablic rejestracyjnych, a także - jak z drugiej strony także wspólne - w celu nawiązania kontaktu. Nawet reprezentowane graficznie fajne. Inne pojazdy można skomentował, oceniane i połączony z funkcją przyjaźni. Również prywatne i publiczne tablica jest obecny. Profil pojazd może zawierać do 100 ramek - jest przypisany profil uchwytu. Można utworzyć dowolną liczbę pojazdów. Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że miejsce bardzo dobrze przemyślane i chłodnym realizowane.

 

Ale zrobić samemu, ale obraz stron pokazaną tutaj w tym temacie!

 

wniosek

 

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje kilka sposobów, aby dostać się skontaktować właścicieli pojazdów - te, które są przydatne raczej do rzeczywistych problemów i innych, którzy przybyli ze względów prywatnych paszport najprawdopodobniej pytanie.

 

Jeśli nie potrzebują pełnego kontaktu właściciela pojazdu naprawdę pilnego i dla dobra sprawy, można spróbować takiego portalu. Jeśli po prostu szczęście, że poszukiwane cechy jest zalogowany do jednego z tych miejsc - to idzie bez skomplikowanej sytuacji, jak parafrazując wyżej. Reszta musi sam zdecydować.

 

Jak daleko mojej wiedzy.

 

Mam nadzieję, że przedstawione dobry przegląd. ?

 

pozdrowienia

Like this post? Please share to your friends: