Suzuki Swift Sport 2017: premiera na IAA – moc turbo na truciznę Suzi

Wszystko nie może wydostać się Suzuki na premierze IAA w Swift Sport. Ale przynajmniej to: Lean 140 KM sprostać nawet szczuplejsze 1,045 kg. Banzai!

Suzuki Swift Sport 2017: na IAA debiut top model programu Swift
Suzuki Swift Sport 2017: na IAA debiut top model programu Swift

Źródło: sb-Media | Guido ten Brink

Frankfurt - Kto wyrosło na placu zabaw i nie może wygrać w każdym dużym przerwy podczas Autoquartett wie: jazdy może również być tylko zabawa, bez superlatywach. Wymaga to nie sen bezcennych samochodów sportowych lub motorowego kombi przedstawicieli. Zwinny, lekki mały samochód z jakiejś dodatkowej mocy jest zbyt zabawny zakrętem - i jest niedrogi.

Takie samochody można uzyskać w Suzuki dla więcej niż 30 lat. Jasne, że nie będzie wersji sportowej nowego Swifta ponownie. Który sprawia, że ​​wiele inny niż bezpośredniego poprzednika. 1,6 litrowy Odkurzacz 136 HP ma przeżyła.

Więcej mocy, więcej momentu obrotowego

Suzuki Swift Sport 2017: wnętrze. sportowe fotele oraz aluminiowe pedały należą do Suzuki Swift Sport 2017: wnętrze. sportowe fotele oraz aluminiowe pedały należą do Źródło: SB-Media | Guido ten Brink zamiast buduje Suzuki 140 KM turbodoładowaniem 1,4 litrów w nowej Swift Sport. Moment obrotowy wzrasta przez wentylujących porównaniu do poprzedniego z 160 Nm do 230 Nm. Wynika to z 2500-3000 obr / min. Ciśnienie doładowania pilota można dostać komputer pokładowy. Sześć-biegowa skrzynia biegów przenosi moc na przednie koła.

Dużym plusem jest obecna architektura Suzuki Swift deweloperom sportowych: Jak Ignis i Baleno ważyć nowy Swift naprawdę niewiele. 840 kilogramów nim są puste i wysuszyć modelu bazowego. Gotowy do uruchomienia, tak wypełniony cieczą i wyposażone w 75-kg standardowy sterownik pochodzi Nowy Suzuki Swift Sport do 1,045 kg.

Do 85 kg mniej niż wcześniej, mimo pięć zamiast trzech bram - na nieco większą moc i znacznie większy moment obrotowy. Dla zabawy, mocy do masy: 7.46 kg na mocy. Dobre kilogramów lub więcej niż po prostu wygasł Ford Fiesta ST. Wyniki dotychczas nieopublikowane Suzuki, na łącznym zużyciu paliwa 5,5 l / 100 km. Każdy, kto zna aktualnej palecie biały Suzuki: Można jechać z lekkich samochodów w pobliżu normalnych wartości. Ale kto zakupy dla modelu sportowego.

Uruchomienie nowej Swift Sport Suzuki planuje na wiosnę 2018th Dotychczasowy koszt 18.500 euro. Nowe ziemie prawdopodobnie tuż nad nim.

Like this post? Please share to your friends: